KONST / Litografier / Grafiskt blad 13128671
nr 1312 8671
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad 3/150. Motivet: 23x17,5cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:24:51
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund